Hakkımızda

2002  yılında müşterilerine “Türkiye standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Miss Temizlik, geçen 18 yıllık süreçte Türkiye’de, özellikle İstanbul’da en büyük temizlik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

12 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli kendini geliştiren Miss Temizlik 2017 yılında üçüncü şubesini de açmış bulunmaktadır.

Miss Temizlik aynı zamanda Doğal Temizlik ürünlerinin öncüsü Green Clean bayiiliğide yapmaktadır. Şirket, İstanbul Anadolu yakasında en fazla işlem hacmine sahip firmalardan biridir.

 

Ayrıca, Miss Temizlik İstoç’ta bulunan ve tamamen kendi bünyesinde barındırdığı  üretim ekibiyle, her türlü temizlik yardımcı ekipmanı konusunda müşterilerine bu konuda sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

Kendini sürekli geliştiren ve müşterilerinin temizlik ihtiyaçlarına olumlu cevap vermeyi vizyon edinen Miss Temizlik olarak sizlerle çalışmaktan onur duyuyoruz.

 

 

 

Mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünler üretici ve satıcı firmaların (tedarikçilerimizin) garantisi altındadır.

Ortaya çıkabilecek garanti kapsamındaki işlemler için iletişim bölümünden ya da info@misdepo.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sorunlarınıza çözüm arayacaktır.

Ürünlerin garanti kapsamında olabilmesi için kullanım kılavuzuna uygun kullanılmış olması gerekmektedir.

Dilediğiniz zaman mağazalarımızı ziyaret edebilir, çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımızın yardımıyla alışveriş yapabilirsiniz.

*Mağazalarımızdan satın aldığınız tüm ürünleri orjinal ambalajı açılmadığı taktirde, 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

**Üretim hatasından kaynaklı tüm problemler de ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

***İade işleminin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için fiş veya fatura ibrazının yapılması zorunludur.